עו"ד איתן תורג'מן

שותף

עו"ד איתן תורג'מן הינו שותף במשרד קוטנר ושות' ואחראי על תחום דיני החברות, בדגש על עולם ההיי-טק והסכמים בינלאומיים.

איתן הינו עורך דין הניחן בגישה ייחודית ויוצאת דופן בעולם המשפט הישראלי, ומאמין כי בכל קונפליקט ישנה הזדמנות לצמיחה הדדית וכי מטרתו של עורך הדין הינה להעצים את לקוחותיו ולהביאם לעבוד בשיתוף פעולה הרמוני, בדרך שתעשיר ותפתח את שני הצדדים לכל הסכם, חוזה או מיזוג.

עם נסיון רב בליווי של חברות הן בפן המשפטי והן כשותף במספר חברות הייטק, שאחת מהן ביצעה אקזיט מוצלח ב-2018,  מעניק איתן  מענה מקיף תחת קורת גג אחת בעבור קשת הנושאים הרחבה בעולם התאגידים, ההיי-טק וההסכמים הבינלאומיים, תוך ליווי אישי של המייסדים החל מרגע גיבוש הרעיון, דרך הפעילות השוטפת בארץ ובחו"ל. 

יחד עם עבודתו כעורך דין איתן עוסק בתחום הליווי הרוחני במסגרתו הוא מלמד ומנחה סדנאות במקומות שונים בעולם. כיאה לרוח המשרד, איתן דוגל בייצוג משפטי המבוסס על כבוד הדדי ויצירת שיתוף פעולה הוגן כדרך למיקסום האינטרסים של הצדדים, והוא מאמין שבכל קונפליקט מצוי מפתח להעצמה ממנו אפשר ללמוד לצד השמירה על האינטרסים של הלקוח.

כחלק משאיפתו למזג את תפיסת העולם שלו לתוך העולם העסקי והמשפטי, איתן לומד כעת לתואר שני בתוכנית ליישוב סכסוכים של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת אורגון (UO) שבארה"ב.  

לאחר לימודיו בישראל התמחה איתן במשרד עורכי דין ברוך גרוס ושות', שם נשאר לעבוד לאחר ההתמחות בעיקר במחלקות ההיי-טק והליטיגציה, ולאחר מכן שימש בתור עורך דין עצמאי. החל משנת 2001 איתן עובד עם עו"ד שי קוטנר בפעילות הישראלית והבינ"ל.

השכלה

 • אוניברסיטת תל אביב (.LL.B)
  1997
 • Master of Science, Conflict & Dispute Resolution
  (University of Oregon )
  Expected June 2021

תחומי עיסוק

דיני חברות
היי-טק
חוזים בינלאומיים
פתרון סכסוכים

חבר לשכת עורכי הדין

 • לשכת עורכי הדין בישראל

  1998

שפות

עברית
אנגלית
כל הזכויות שמורות © 2020 | נטרייז בניית אתרים