דיני משפחה

דיני משפחה

עו"ד נעה פרסמן, ראש מחלקת דיני משפחה, מעניקה טיפול משפטי אישי מן השורה הראשונה בקשת רחבה של נושאים הקיימת בתחום דיני המשפחה, וזאת לרבות טיפול בהסכמי גירושין, שותפות וממון, הליכי אימוץ ילדים, ייצוג תביעות בכל הערכאות המשפטיות כולל בבתי דין רבנים ועוד.

מחלקת דיני המשפחה דוגלת בגישה בינאישית ייחודית, מובילה את לקוחותיה בהצלחה להגשמת מטרותיהם וזאת תוך שמירה על כבוד הלקוח וכן על עקרונות לטיפול בתחום רגיש זה, לרבות התנסחות בדרכי נועם ואמונה כנה בכך שהבנה דו צדדית תמנע פעמים רבות את הצורך בהגעה לבתי המשפט.

עו"ד נעה פרסמן, מחזיקה בתחום התמחות ייחודי ומורכב - תחום חטיפות הילדים - בו היא פועלת באופן בלעדי וידועה כאחת מעמודי התווך של התחום במדינת ישראל.

נעה מטפלת בנושא רגיש זה העוסק בעיקר בילדים אשר נלקחו מחוץ לביתם או מחוץ למדינת ישראל ללא אישור אחד ההורים ו/או האפוטרופוס. פעילות חשובה זו מתבצעת בין היתר תוך שימוש ברשת קשרים ענפה מכל רחבי העולם העומדת לרשותם של שותפי משרד קוטנר ושות'.

צוות המחלקה

נעה פרסמן

עורכת דין במשרד קוטנר ושות' ועומדת בראש מחלקת דיני המשפחה, תחום עיסוק בו היא מהווה אוטוריטה מקצועית במגוון רחב של תחומים ונישות.
כל הזכויות שמורות © 2020 | נטרייז בניית אתרים