עו"ד שי קוטנר

שותף מייסד

עו"ד שי קוטנר הינו השותף המייסד במשרד קוטנר ושות' ועומד בראש המחלקה המסחרית הבינלאומית, מחלקת המיזוגים והרכישות, וכן בראש מחלקת המיסוי הבינלאומי של המשרד.
שי נמנה על צמרת עורכי הדין הישראלים בתחום המשפט המסחרי הבינלאומי, ומחזיק בניסיון ייחודי ורב שנים המאפשר לו להעניק ללקוחותיו פתרונות יצירתיים המבוססים על היכרותו המעמיקה עם השוק הבינלאומי בכלל והאירופאי בפרט.
הניסיון הבינלאומי הרב אותו צבר במשרדי עורכי-דין זרים מובילים בארה"ב ובאירופה, מסייע לשי לפשט תהליכים מורכבים ולגשר על פערי התרבות העולים בתחום המסחר הבינלאומי הן מבחינה משפטית והן מבחינת התרבות העסקית.
שי הינו שותף מייסד של אחד ממשרדי עורכי הדין הזרים הראשונים שהוקמו בהולנד (בשנת 1991)- משרד עורכי הדין. SBL, משרד שמעסיק עורכי דין ויועצי מס העוסקים בין היתר בתחומי החברות, ההשקעות, המיסוי וניהול סכסוכים.
שי מעניק ליווי משפטי למגוון רחב של חברות בינלאומיות לצד חברות ישראליות מובילות הפועלות בחו"ל, תוך שמירה קפדנית על האינטרסים של הלקוח ומתוך אמונה כי בדרך של שמירה על אינטרס של כלל הצדדים, ניתן לקצר תהליכים ולהגיע להסכמות שעומדות במבחן הזמן ובנסיבות עסקיות משתנות.
כמו כן, שי מאמין כי על עורך הדין מוטלת החובה למנוע בזבוז משאבים של הלקוח, הן כספיים והן ניהוליים תוך השגת התוצאה המשפטית והעסקית הטובה ביותר הקיימת עבורו.
הניסיון הרב אותו צבר כמו גם יכולותיו הבינאישיות, העניקו לשי את היכולת לנתח סיטואציות מורכבות ולפשטן תוך טיפול מושכל ומקצועי בנושאים העיקריים העומדים בפניו והבחנה מתמדת בין עיקר וטפל בליווי המשפטי אותו הוא מעניק.
במקביל לעיסוקו כעו"ד, שי לומד ומלמד בודהיזם ומיישם את תפיסת העולם שלו באופן ייחודי במקצוע עריכת הדין. היכולת לשמור על האינטרסים של הלקוח ללא עוררין ועדיין לראות את הצד השני כאדם בעל אינטרסים לגיטימיים משלו משקפים את תפיסתו של שי ואת תפיסת המשרד כולו. 
שי התמחה במשרד עורכי הדין זליגמן ושות' תחת עורך הדין אלי זהר במשך שנתיים. שי ייסד את משרד קוטנר ושות' בשנת 1998 לאחר שהייה של 12 שנים בארה"ב ובהולנד שם עבד כעו"ד מסחרי בינלאומי.

השכלה

  • האוניברסיטה העברית בירושלים (.LL.B)
    1985
  • אוניברסיטת אמסטרדם, חוק אירופאי ומיסוי

תחומי עיסוק

משפט מסחרי
דיני חוזים
דיני מקרקעין
מיסוי בינלאומי

חבר לשכת עורכי הדין

  • לשכת עורכי הדין בישראל

    1986

  • לשכת עורכי הדין ניו-יורק

    1988

שפות

עברית
אנגלית
כל הזכויות שמורות © 2020 | נטרייז בניית אתרים